fbpx

Yaratıcı Düşünme ve Problem Çözme Teknikleri Eğitimi (Nisan 2019)

AKSigorta Design Thinking Workshop 1

Yaratıcı Düşünme Metodolojisi ve Problem Çözme Teknikleri Eğitimimizde, uygulanan tekniklerle “Flow State”e geçmek için gerekli olan yaratıcılık ve problem çözme yetkinliklerine odaklanıyoruz. Bu yetkinlikler arasında farklı, içgörü geliştirme, patern yakalama, görsel düşünme, birlikte düşünme ve ikna, eleştirel düşünme, gözlem, doğru analiz ve rasyonel karar verme gibi başlıklar bulunmakta.

Nisan ayında danışmanlık ve perakende sektörlerinden katılımcılarımızla birlikte bir tam gün süren eğitimimizi gerçekleştirdik.

Yaratıcı Düşünme Metodolojisi ve Problem Çözme Teknikleri eğitimimizde, çağımızın ve geleceğin sanatı olan dijital sanatlardan besleniyoruz. Katılımcılarımıza bu alandaki gelişmeleri aktarıp, deneyimleyebilecekleri ve ilham alabileceğiniz eserler yardımıyla yaratıcılığımızı geliştiren pratikler uyguluyoruz.

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et