fbpx

Uzaktan Artful Thinking Workshop

KAYIT OL
Remote Trainings ATW 2

Uzaktan, eş zamanlı görüntülü görüşme ve Virtual Artful Thinking araçları ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitimde katılımcıların, yaratıcı ve yenilikçi iş ve teknoloji fikirleri geliştirmek için gerekli olan sağ beyin yetkinliklerini ve bu yetkinliklerin Artful Thinking ile nasıl geliştirilebileceğini öğrenmeleri hedeflenmektedir.

İnteraktif Artful Thinking pratiklerini uygulayarak yaratıcılık ve diğer sağ beyin yetkinliklerinizi geliştirin:

Yaratıcı Düşünme

Kutunun Dışında Düşünme

Patern Yakalama

Bağlamsal Düşünme

Stratejik Düşünme

Somutlama & Soyutlama

Görsel Düşünme

Eleştirel Düşünme

  • İş hayatına, dünyanın önde gelen sanatçılarının bakış açılarıyla yaklaşın.
  • Farklı disiplinlerden insanların iş hayatında bir araya gelmesi için sanatın nasıl bir araç olarak kullanılabileceğini keşfedin.
  • Design Thinking, Lean Startup ve Agile gibi yenilikçi ürün ve servis geliştirme metodolojilerinin etkinliğini artırmak için Artful Thinking perspektiflerinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.
  • İş ve teknoloji dünyasındaki profesyoneller olarak entelektüel gelişiminizi hızlıca artıracak temel sanat bilgileri edinin.

Eğitimlerimizden ve etkinliklerimizden haberdar olun!

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et