fbpx

Hepimiz Leonardo Da Vinci olduk!

ArtBizTech Meetup: Da Vinci İş ya da Teknoloji Uzmanı Olsa Nasıl Olurdu?

Sanata meraklı iş ve teknoloji insanlarının buluşma noktası olan ArtBizTech (International Institute of Arts For Business and Technology) İstanbul birimi tarafından Studio Masterpiece ve artfulliving.com.tr işbirliğiyle 42 Maslak Art!SPACE’de 25 Şubat’ta düzenlenen Da Vinci İş ya da Teknoloji Uzmanı Olsa Nasıl Olurdu? etkinliği 10’dan fazla şirketten ve akademik kuruluştan pek çok kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Metodoloji ve teknikler konulu etkinlikte ilk olarak sahne alan ArtBizTech Yönetim Kurulu Üyesi ve Keytorc Yönetici Ortağı Emrah Yayıcı, farklı sanat akımlarındaki metodoloji ve tekniklerin, iş ve teknoloji dünyasında nasıl kullanılabileceğini katılımcılarla paylaştı.

Daha sonra katılımcılar Studio Masterpiece ressamları tarafından gerçekleştirilen resim atölyesi faaliyetiyle, öğrendikleri metodoloji ve teknikleri kullanarak iş yerlerine ve evlerine asabilecekleri ya da hediye edebilecekleri kendi sanat eserlerini ürettiler.

ArtBizTech tarafından her ay gerçekleştirilen meetup’larda yaratıcı drama, resim atölyesi, sanat eğitimi gibi farklı faaliyetler bulunuyor. Kısıtlı sayıda kontenjanın bulunduğu bu etkinliklerle ilgili daha fazla bilgiye www.artbiztech.org web sitesi üzerinden erişilebilir.

ArtBizTech Artful Thinkers facebook grubuna üye olup, etkinliğe ait tüm fotoğrafları inceleyebilir, grup üyelerine özel sürprizlerden faydalanabilirsiniz.

 

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et