ArtBizTech Istanbul Creativity and Innovation Meetup: What if Picasso was a Business or Technology Professional?

29 Ocak 2015 tarihinde ArtBizTech Istanbul tarafından Touchdrama ve artfulliving.com.tr işbirliğiyle 42 Maslak Art!SPACE’de düzenenlenen Picasso İş ya da Teknoloji Uzmanı Olsa Nasıl Olurdu? Etkinliğine 10’dan fazla şirketten ve akademik kuruluşlardan yoğun katılım gerçekleşti.

Etkinlikte sanatsal düşünce sayesinde iş ve teknoloji dünyasında nasıl daha yaratıcı ve yenilikçi olunabileceği dünyadan örneklerle tartışıldı. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen Yaratıcı Drama faaliyetleriyle katılımcıların sanat eserlerini anlayıp, daha sonra o eserlerdeki düşünce ve duyguları farklı şekilerde ifade etmeleri sağlandı.

ArtBizTech Artful Thinkers facebook grubuna üye olup, etkinliğe ait tüm video ve fotoğrafları inceleyebilir, grup üyelerine özel sürprizlerden faydalanabilirsiniz.

ArtBizTech tarafından her ay gerçekleştirilen meetup’lara Şubat ayında Da Vinci: İş ve Teknoloji Dünyasında Metodoloji ve Teknikler temasıyla devam edilecek. Kısıtlı sayıda kontenjanın bulunduğu bu etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için ArtBizTech Istanbul ile iletişime geçebilirsiniz.