fbpx

Design Thinking Eğitimi (Eylül): Bayer, DuPont

Design Thinking Eğitimi Mayıs Ayı

Eylül ayı Design Thinking eğitimini İstanbul Maslak’taki ArtBizTech Design Thinking Lab’da Bayer ve DuPont‘tan katılımcılar ile gerçekleştirdik. İnovatif iş ve teknoloji fikirleri geliştirme üzerine yoğunlaştığımız eğitimde, katılımcılar ile birlikte Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) metodolojisi ve tekniklerini kullanarak bir “challenge”ı (sorun / fırsat) ortaya çıkarmayı, iç / dış müşteri analizi yapmayı (research), içgörü (insight) belirlemeyi, yaratıcı fikir geliştirmeyi (ideation) ve belirlenen yenilikçi çözümleri prototipleyip değerlendirmeyi bir vaka (case study) üzerinden uygulamalı olarak ele aldık.

19 – 20 Ekim’de gerçekleşecek olan bir sonraki eğitimimiz hakkında detaylı bilgi için Design Thinking Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilir, info@artbiztech.org adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et