fbpx

Creative Business Leadership Sprint 2: Creative Problem Solving & Emphaty (Ekim)

Design Thinking Semineri Ekim Ayı

Yenilikçi ve birlikte çalışma kültürüne dayalı Creative Business Leadership Programı’nın 4 sprint’inden ikincisi Creative Problem Solving & Empathy 31 Ekim 2017’de sigortacılık ve iletişim alanlarındaki profesyonellerin katılımıyla gerçekleşti. Sprint’te, yaratıcı problem çözme yetkinliklerin edinilmesi ve şirketlerde çalışanlar arası empati yeteneklerinin geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapıldı. Artful Thinking (Sanatsal Düşünme) pratikleriyle; soyutlama ve somutlama, birlikte çalışma gibi sağ beyin yetkinliklerini geliştirerek bu yetkinliklerin iş dünyasındaki problem çözme süreçlerinde daha etkili kullanılabileceği alanlar deneyimlendi.

Programın diğer Sprint’leri;

Sprint 1: Creativity & Ideation

Sprint 2: Creative Problem Solving & Empathy (31 Ekim 2017, 09.00-13.00)

Sprint 3: Design Thinking (14 Kasım 2017, 09.00-13.00)

Sprint 4: Digital Thinking (28 Kasım 2017, 09.00-13.00)

Program hakkında detaylı bilgi için Creative Business Leadership Programı sayfamızı ziyaret edebilir, info@artbiztech.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi için Creative Business Leadership Programı sayfamızı ziyaret edebilir, info@artbiztech.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et