fbpx

1

Dünyanın en ünlü eserlerinin sırlarını anlayın.

2

İş dünyasına dünyanın en ünlü sanatçılarının gözünden bakın.

3

Da Vinci, Monet, Picasso ve Dali gibi tanınmış sanatçılar iş ve teknoloji uzmanları olsaydı nasıl olurdu düşünün ve bunun sonucunda yeni perspektifler kazanmaya çalışın.

4

Sanatsal bilginizi farklı insanlarla buluşmak ve işbirliği yapmak için bir kanal olarak kullanın. Bu toplantıların temeli House of Medici’dir. On dördüncü yüzyılda Floransa’daki iş adamları ve sanatçılar Medici ailesinin evinde bir araya geliyor ve liberal sanatın her alanında tartışmalar yapıyorlardı ve o zamanların en entelektüel ortamını yarattılar. Bu kişiler, Floransa’da sanat ve mimarlık gelişiminin arkasındaki itici güçlerdi.

5

Artan kişisel entelektüel ve yaratıcılık seviyeniz sayesinde hayatınız daha eğlenceli hale gelir. Albert Einstein’ın dediği gibi, “Yaratıcılık eğlenceli zekadır.”

6

Artan sanat bilginiz sayesinde müze ziyaretleri, sergiler, sanat tartışmaları ve diğer sosyal etkinlikler sırasında daha keyifli bir deneyim yaşayın.

Eğitimlerimizden ve etkinliklerimizden haberdar olun!

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et