fbpx

Art & Innovation Talks: Sürdürülebilirlik ve Sanat 7 Nisan’da 42 Maslak ART!Space Gallery’de

Art & Innovation Talks programı, farklı disiplinlerdeki sanatçılar ile iş ve teknoloji alanında inovasyon çalışmaları yapan farklı firmaları bir araya getiren konuşmalar serisidir.

Programın önemi, sanatçının bir işi üretirken kullanmış Art & Innovation Talks-surdurulebililrlik-banner-400olduğu bir teknoloji ya da kavram ile aynı teknolojiyi ya da kavramı iş dünyasında farklı bir bağlamda kullanan firmaların bir araya gelerek birbirlerinden nasıl beslendikleri ve beslenebilecekleri konusunda fikir ve ilham vermesidir.

Bu programın ilk buluşması “Sürdürülebilirlik ve Sanat” başlığı ile 07 Nisan 2017 tarihinde saat 19:30’da 42 Maslak Art!SPACE Gallery, İstanbul‘da gerçekleşecek.

Sürdürülebilirlik, bugün ile gelecek arasında bağ kuruyor ve bu bağ teknolojinin gelişmesiyle güçleniyor. Bu buluşmada iş dünyası, inovasyon, moda tasarımı ve sanatta sürdürülebilirliğin nasıl ele alındığını tartışacağız.

Moderatör;
Esra Özkan – ArtBizTech, Küratör

Konuşmacılar;
Ayça Aksoy – Koç Holding A.Ş, Sürdürülebilirlik ve Paydaş İlişkileri Yöneticisi
Emrah Yayıcı – ArtBizTech, Yönetici Ortak
Pınar Akkurt – Sanatçı
Tuba Ergin – Moda Tasarımcısı

Katılım kontenjanlarla sınırlıdır. Kayıt için events@artbiztech.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

"Kabul et"i tıklayarak, sitede gezinmeyi geliştirmek ve site kullanımını analiz etmek için çerezlerin cihazınızda depolanmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kabul et